After three days of skating in Heerde the final raking was made up of 4 races. Check the top 10 for each category here below.

Na drie dagen skeeleren kon in Heerde het eindklassement opgemaakt worden van 4 afstanden. Hieronder vind je de top 10 in elke categorie.

Photo: Hidde Muije

 

SENIOR MEN         
LastFirstClubNationNo.Rank300 m Time trial500 m Sprint10.000 m Points10.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1MirenaJulioTeam MPCVEN1144414 (25,186(Q))16 (44,593(Q))6 (-/6)8
2De SouzaEltonMX Takino MPCFRA89475 (24,657)16 (44,593(Q))11 (-/2)15
3MarreirosDiogoRoller Lagos C.P.PRT875922 (25,486(Q))18 (44,597(Q))12 (-/2)7
4BramanteGiuseppeMariani World TeamITL438142 (26,114(Q))19 (44,625(Q))4 (-/7)16
5Peula CabelloPatxiEOSKATES World TeamES28126 (25,532(Q))36 (45,106(Q))2 (-/9)17
6MedardIndraChauvin Arnoux Racing TeamBEL278123 (25,495(Q))24 (44,726(Q))1618
7Perez CanavalCarlos EstebanMARIANICOL708116 (25,329(Q))2 (44,750)3528
8VosteMathiasRolschaatsclub HeverleeBEL7837 (24,930)3 (44,943)4033
9Di StefanoDanieleMariani World TeamIT219034 (25,930(Q))13 (45,607(4F))1924
10SibietTimChauvin Arnoux Racing TeamBEL869030 (25,670(Q))7 (44,684(2F))2627
SENIOR LADIES         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint10.000 m Points10.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1TasSandrinePowerslide Matter World TeamBEL171 (26,361)1 (46,661)2 (-/12)3
2GarzonLuz KarimeBont TeamCOL781510 (27,131)2 (46,745)1 (-/23)2
3ThumMareikearma arena geisingen teamDEU154113 (27,352(Q))15 (48,181(4F))4 (-/8)9
4LollobrigidaFrancescaBont TeamITL6054DNS3 (46,773)5 (-/8)1
5BongiornoGiuliaarma arena geisingen teamITL335411 (27,164)6 (48,357(2F))2017
6SerranoPaolaBont TeamCOL775521 (27,818(Q))18 (48,085(Q))115
7Mendoza CaldasDanielaCADO MOTTUSCOL685719 (27,617(Q))5 (46,815(2F))3 (-/11)30
8BergSabineTAX Racing TeamDEU246516 (27,479(Q))12 (47,964(4F))10 (-/1)27
9NeiraValeriaBont TeamCOL767024 (28,131(Q))32 (48,452(Q))6 (-/2)8
10Quintana HerreraAura CristinaEOSKATES World TeamCO567227 (28,182(Q))31 (48,446(Q))7 (-/2)7
JUNIOR MEN         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5.000 m Points8.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1TafiOmeroTeam Italy JuniorITL68365 (25,587)6 (45,793(2F))154
2PalumboFrancescoTeam Italy JuniorITL663712 (26,072)5 (45,148(2F))13 (-/1)2
3ScottoFilippoTeam Italy JuniorITL67509 (25,811)11 (45,832(4F))6 (-/2)13
4MaiorcaVincenzoTeam Italy JuniorITL65521 (25,103)1 (45,530)2425
5SuttelsJasonBelgian Skate FriendsBEL95311 (25,916)15 (48,016(4F))2 (-/6)10
6Payan MarinHenryValle Oro PuroCOL546610 (25,900)18 (45,991(Q))12 (-/1)8
7RossiAlessioItaly706726 (26,939)9 (45,511(4F))11 (-/1)12
8LlopNilCATALANA DE PATINATGEESP17114 (26,098)7 (45,454(2F))1627
9BaglioniLorenzoTeam Italy JuniorITL6180524 (45,791)146
10MaiorcaRobertoItaly698217 (26,391)8 (46,563(2F))1831
JUNIOR LADIES         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5.000 m Points8.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1ValanzanoGiorgiaTeam Italy JuniorITL52103 (27,632)3 (49,046)1 (-/8)3
2PedroniAnaisTeam Italy JuniorITL50121 (27,034)1 (48,129)9 (-/1)1
3PaluzziEddaTeam Italy JuniorITL49239 (28,519)10 (48,763(4F))2 (-/7)2
4MorenoTeresaCATALANA DE PATINATGEESP43257 (28,303)5 (47,680(2F))3 (-/5)10
5van den BosAnnaTeam Adba Leo SmitNLD30348 (28,358)6 (48,635(2F))4 (-/4)16
6PeveriLauraTeam Italy JuniorITL514415 (28,728)11 (49,181(4F))144
7GonzalezLuisaCATALANA DE PATINATGEESP1452 (27,113)42019
8FerreiraCarolinaGD Lagoa – AlgarvePRT454612 (28,654)18 (49,633(Q))5 (-/3)11
9Robustelli TestValeriaCIPRIANI TEAM ITALYITL145118 (28,941)17 (49,595(Q))7 (-/2)9
10CabreraSaraIn-Gravity International TeamES29585 (27,845)152414
YOUTH MEN         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5000 m Points8000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1StodolaProkopKSBM PrahaCZE3892 (26,315)3 (47,251)3 (-/4)1
2VosKayoIJs en Skeelerclub HoeksewaardNLD10218 (27,122)2 (46,993)9 (-/1)2
3BeelenRobbeBelgian Skate FriendsBEL18303 (26,821)1 (46,867)206
4GrossFlavioARMA RacingCHE58376 (26,986)8 (1:05,481(2F))185
5Van DiepenGert-JanLeo Smit / At sport scienceNLD504013 (27,374)12 (48,914(4F))5 (-/3)10
6SanitaIvanCIPRIANI TEAM ITALYITL474110 (27,269)17 (48,341(Q))11 (-/1)3
7ScrivensTrystynBont Project UKPRT46474 (26,888)6 (47,766(2F))1324
8van HaarenNielsZwaantjes Rollerclub ZandvoordeBEL40489 (27,145)11 (47,887(4F))1513
9FuhrmannTheo ValentinTS BayreuthDEU525917 (27,678)5 (46,989(2F))1225
10FischerTheoGroßenhainer RollsportvereinDEU616211 (27,292)28 (49,111(Q))149
YOUTH LADIES         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5000 m Points8000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1VanhoutteFranZwaantjes Rollerclub ZandvoordeBEL18101 (28,378)2 (49,707)6 (-/3)1
2VijnEvelienFriese selectieNLD402110 (29,698)3 (49,930)5 (-/4)3
3AcostaAmyMTMECU502615 (30,090)1 (49,694)3 (-/5)7
4MontenegroAna MiguelArsenal de CanelasPRT15262 (28,948)6 (50,899(2F))10 (-/1)8
5Kainova¡KaterinaKSBM PrahaCZE22335 (29,529)24 (51,695(Q))2 (-/6)2
6LingierTruiZwaantjes Rollerclub ZandvoordeBEL30439 (29,650)9 (49,956(4F))1312
7BusserLoesSkeelerclub Oost VeluweNLD12468 (29,634)20 (51,617(Q))9 (-/2)9
8ImhofValerieBlau-Gelb Gross-GerauDEU45483 (29,486)11 (50,435(4F))1816
9ProhlCelineRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU565012 (29,929)13 (50,202(4F))1510
10FilesLauraDEU215313 (30,047)4 (50,130)324
CADET MEN         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5.000 m Points6.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1SuttelsSiebeBelgian Skate FriendsBEL1123 (29,097)1 (49,025)3 (-/5)5
2RudolphLucaRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU8249 (30,551)8 (53,997(2F))4 (-/1)3
3BeelenBrendRolschaatsclub HeverleeBEL32710 (30,683)5 (52,219(2F))66
4SchmidtOskarRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU93012 (30,979)7 (52,675(2F))92
5de BooJenningFriese selectieNLD26371 (27,858)2 (49,073)2410
6SoetaertsDaanRolschaatsclub HeverleeBE18416 (30,238)9 (52,571(4F))1214
7RondelLucasChampagne roller teamFRA294519 (31,975)12 (53,418(4F))59
8PostNiek NLD30477 (30,245)6 (52,603(2F))10DNS
9BrooksFinnbarrEast Midlands RacingGB20508 (30,361)10 (52,835(4F))257
10KeeBasRadboud Inline-skatingNL105115 (31,151)13 (53,355(4F))158
CADET LADIES         
LastFirstClubNationNoRank300 m Time trial500 m Sprint5.000 m Points6.000 m Elim.
namename points (time/points) (time/points) (time/points) (time/points)
1OhlLeonie FlorenceBlau-Gelb Gross-GerauDEU4141 (28,908)1 (52,470)1 (-/10)1
2StodolovaJohanaKSBM PrahaCZE12186 (29,892)4 (53,126)4 (-/4)4
3FrensHannaSpeedteam Oppermann BauDEU35218 (30,137)2 (52,991)3 (-/4)8
4BillenBenteBelgian Skate FriendsBEL40264 (29,525)155 (-/4)2
5SaingerMarieRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU26275 (29,542)3 (53,073)136
6LindenskovNataschaInline Team DanmarkDen253418 (30,950)5 (52,338(2F))8 (-/1)3
7BerkhoutJanneRadboud Inline-skatingNLD213712 (30,620)10 (52,163(4F))6 (-/2)9
8HauptmannMaximaSC DHfK Leipzig e.V.DEU4383 (29,249)8 (52,806(2F))207
9NozEmmaSchaatsver. lansingerlandNLD224617 (30,922)17 (52,651(Q))7 (-/2)5
10alvarezcarlaCATALANA DE PATINATGEESP31462 (29,118)1512 (-/1)17

 

To see all the results, go to Result Service