De openingsafstand van de Holland Cup in Heerde was de 300 meter. Bij de senioren reden de beste 12 rijders een finale, voor de overige categorieën telde de eerste tijd. Hieronder vind je de top 10 van iedere categorie.

De first distance of the Holland Cup in Heerde was the 300 meter. The seniors had a final with the best 12 skaters, in the other categories the ranking was made up right away. The top 10 results for each categorie:

Photos: Hidde Muije

 

Voor Nederland reden de kadetten mannen sterk met een overwinning voor Jenning de Boo en de 3e plek voor Timo Lamme. Ook Udo van de Wier, Jorn de Vries en Niek Post zien we terug in de top 10.

Fleur Huls, Klaske Baars en Loes Busser eindigden op plaats 6,7 en 8. Evelien Vijn competeerde de top 10. Gijs Kamp, Ruben Ligtenberg en Kayo Vos waren de beste Nederlanders bij de youth men.

Anna van den Bos en Lianne van Loon reden naar plaats 8 en 10. Bij de junior men werd Janno Botman 2e. Merijn Scheperkamp eindigde net naast het podium op plaats 4. Glenn Nijenhuis reed op zijn thuisbaan naar plaats 8.

Bij de senior dames haalden onze landgenotes de finale niet. Bij de heren mochten Ronald Mulder, Michel Mulder, Gerrie van Lingen en Remon Kwant voor een tweede run op de baan verschijnen, zij eindigden respectievelijk op plaats 6, 8, 9 en 10.

 

Cadet ladies
128,908OhlLeonieBlau-Gelb Gross-GerauDEU41
229,118alvarezcarlaCATALANA DE PATINATGEESP31
329,249HauptmannMaximaSC DHfK Leipzig e.V.DEU4
429,525BillenBenteBelgian Skate FriendsBEL40
529,542SaingerMarieRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU26
629,892StodolovaJohanaKSBM PrahaCZE12
730,053ReussnerAliyahTurbine HalleDEU24
830,137FrensHannaSpeedteam Oppermann BauDEU35
930,325DinterHannaSpeedteam Oppermann BauDEU27
1030,344SilvaBibianaGD Lagoa – AlgarvePRT15
Cadet men
127,858de BooJenningFriese selectieNLD26
228,852LammeTimoRegioselectie Midden-NederlandNLD22
329,097SuttelsSiebeBelgian Skate FriendsBEL1
429,191Van der wierUdoinline selectie Groningen/DrentheNLD25
530,022de VriesJornASVNL27
630,238SoetaertsDaanRolschaatsclub HeverleeBE18
730,245PostNiekNLD30
830,361BrooksFinnbarrEast Midlands RacingGB20
930,551RudolphLucaRSV Blau-Weiss Gera e.V.DEU8
1030,683BeelenBrendRolschaatsclub HeverleeBEL3
Youth ladies
128,378VanhoutteFranZwaantjes Rollerclub ZandvoordeBEL18
228,948MontenegroAna MiguelArsenal de CanelasPRT15
329,486ImhofValerieBlau-Gelb Gross-GerauDEU45
429,499Maria PaulaRodriguezYeisson MartansCOL61
529,529Kainova¡KaterinaKSBM PrahaCZE22
629,531HulsFleurinline Groningen/DrentheNLD59
729,536BaarsKlaskeRTC NoordWestNLD55
829,634BusserLoesSkeelerclub Oost VeluweNLD12
929,650LingierTruiZwaantjes RollerclubBEL30
1029,698VijnEvelienFriese selectieNLD40
Youth men
126,220Luz AfonsoJoalo PedroArsenal de CanelasPRT60
226,315StodolaProkopKSBM PrahaCZE38
326,821BeelenRobbeBelgian Skate FriendsBEL18
426,888ScrivensTrystynBont Project UKPRT46
526,925KampGijsinline  Groningen/DrentheNLD26
626,986GrossFlavioARMA RacingCHE58
727,035LigtenbergRubenSC RijssenNLD33
827,122VosKayoSkeelerclub HoeksewaardNLD10
927,145van HaarenNielsZwaantjes RollerclubBEL40
1027,269SanitaIvanCIPRIANI TEAM ITALYITL47
Junior ladies
127,034PedroniAnaisTeam Italy JuniorITL50
227,113GonzalezLuisaCATALANA DE PATINATGEESP1
327,632ValanzanoGiorgiaTeam Italy JuniorITL52
427,678Arias ArmijosMariaTeam EquadorECU18
527,845CabreraSaraIn-Gravity International TeamES29
628,284De PalmaLucreziaS.S.D.SITL41
728,303MorenoTeresaCATALANA DE PATINATGEESP43
828,358van den BosAnnaTeam Adba Leo SmitNLD30
928,519PaluzziEddaTeam Italy JuniorITL49
1028,544Van loonLianneRTC MiddenNLD34
Junior men
125,103MaiorcaVincenzoTeam Italy JuniorITL65
225,375BotmanJannoCadomotusNLD45
325,508MendeJan MartinYouth Olympics Team GermanyDEU39
425,529ScheperkampMerijnAdba Leo SmitNLD50
525,587TafiOmeroTeam Italy JuniorITL68
625,629SouzaDuarteRoller Lagos C.P.PRT60
725,756FajkusRadekCadomotus Czech Junior TeamCZE10
825,762NijenhuisGlennSkeelerclub Oost VeluweNLD32
925,811ScottoFilippoTeam Italy JuniorITL67
1025,900Payan MarinHenryValle Oro PuroCOL54
Senior ladies
126,361TasSandrinePowerslide Matter World TeamBEL1
226,366SeguraPaolaValle Oro PuroCOL3
326,569SoberanisDaliaGuatamalaGUA75
426,575GarcesMagdaValle Oro PuroCOL62
526,997SchimekLaethisiaPowerslide Matter World TeamDEU2
627,004VanhoutteStienZwaantjes Rollerclub ZandvoordeBEL14
727,072HerzogVanessaSC Lattella Wa¶rglAT4
827,105GeoffryChloePowerslide Matter World TeamFRA72
927,110GonzalezValeriaValle Oro PuroCOL67
1027,131GarzonLuz KarimeBont TeamCOL78
1127,164BongiornoGiuliaarma arena geisingen teamITL33
1227,397AlvarexHailaCUBACUB65
Senior men
124,383VillegasStevenCADO MOTTUSCOL3
224,429MartinezJorgeEast Midlands RacingMexico122
324,430GreigDanielEltham Speed Skaterz AustraliaAUS90
424,598ThiebaultValetinPowerslide Matter World TeamFRA107
524,657De SouzaEltonMX Takino MPCFRA89
624,663MulderRonaldSkeelerclub Oost VeluweNLD10
724,930VosteMathiasRolschaatsclub HeverleeBEL7
824,995MulderMichelSkeelerclub Oost VeluweNLD9
925,008van LingenGerrieTeam DVL MilieuserviceNLD44
1025,147KwantRemonPouwels-Cityrun-MPCNLD4
1125,205PucklitzschRonTAX Racing TeamDEU38
12GuzmanJhoanTeam MPCVEN113

 

Check for all results: http://www.europeaninlineservice.com//ftpresults/2018HeerdeEC/

Sandrine TasPaola Segura
Gerrie van LingenMichel Mulder